CR tränare i Sverige

sorterade efter landskap från norr till söder
Länk till landskapskarta                                        
Om du Klickar på Namnet så hittar du mer information! 
 

Västerbotten/Västerbottens län
Yvonne Larsson nivå II Umeå


Ångermanland /
Västernorrlands län                          
Susanne Juto-Nordenfors nivå I
Kramfors

Dalarna/dalarnas län

Marita Olsson nivå II Bjursås
Emma Berggren nivå II Djura

Värmland/Värmlands län
Madelene Libonius Nivå I Sunne
Nina Skäre Nivå I Arvika
   
Uppland/Uppsala län
Maria Berggren nivå III Heby
Anne Källgren nivå III Storvreta
Pia Paulsen-Hawee nivå III Harbo
Annica Strömberg nivå I Enköping

Uppland/Stockholms län
Matilda Andersson nivå I  Norrtälje

Leila Bull nivå I Norrtälje

Sylvia Ekman nivå I Bergshamra 
Linda Ferngren nivå II Norrtälje

Nathalie Karlström nivå I Åkersberga
Anna Larsson Nivå I Norrtälje
Cathrine Liljequist nivå I Vallentuna
Titti Maria Lindbom Nivå III Östervåla
Lotta Månsson- Söderström nivå IV 
stockholm
Sandra Nicolin nivå I Norrtälje
Bergshamra
Cherie Pallin nivå I Sollentuna
Eva Piehl Nivå I Rimbo
Anna Remahl Nivå I Norrtälje
Eva Sandgren Nivå I Norrtälje
Carolina Schwieler Nivå I Yxlan
Agneta Sjöberg nivå II
Åkersberga
Sara Sjöberg nivå II
Rimbo
Elettra Sonedotter Nivå I Norrtälje


Norrbotten/norrbottens län
Dixie Lundström nivå IIBoden 

Jämtland/Jämtlands län
Helena Jenssen nivå I Ås
Anne-Christine Syverssen nivå II Nälden


Västmanland/Västmanlands län
Anna Bergqvist nivå I Arboga
Anna Danielsson nivå II
 Riddarhyttan
Jenny Liljehult nivå I Arboga
Elin Rosdahl nivå I Arboga

 

Närke/Örebro Län
Ann-Christine (Anki) Hansson nivå II Vretstorp

Södermanland/Södermanlands län
Laerke Larsson nivå I Trosa
Marie-Louise Persson nivå I Strängnäs
Carina Palmqvist nivå I Eskilstuna


Södermanland/Stockholms län
Sylvia Engqvist nivå II 
Mölnbo

Östergötland/Östergötlands län
Hedvig Ahlsten Nivå I Nykil
Ida Edberg Nivå I Mantorp
Pernilla Elving Nivå I Väderstad
Kerstin Lang nivå I Söderköping

Öland/kalmar län
Jennie Andersson nivå I Färjestaden

Västergötland/Västra Götalands län
Anna Fredriksson Nivå I Habo
Emmy Hägglund- Holmer Nivå I
Göteborg
Anna Jäppinen nivå II Gullspång


Småland/Kalmar län
Maria Dahlqvist nivå I Västervik
Elisabet Strid-Ege nivå I
 Västervik

Halland/Hallands län

Johanna Bylund nivå II Eldsberga
Leonie-sophia Fasse nivå I Tvååker
Yvonne Jonsson nivå I
I Rolfstorp
Ulrika Järsvall Nivå I Onsala

 

 

 

Bohuslän/Västra Götalands län
Lisa Johansson nivå I
Svanesund

Skåne/Skåne län
Jeanette Släger nivå I
I Svedala








 

                              

 

 

 

 

 

Denna hemsida är byggd med N.nu - prova gratis du med.