CR instruktörer i Sverige

På denna sida hittar du aktiva CR-instruktörer i Sverige, sorterade efter landskap från norr till söder. Klicka här för att läsa mer om vad de olika nivåerna innebär. För mer information om en specifik instruktör, klicka på instruktörens namn i listan nedan.

Norrbotten/Norrbottens län
Dixie Lundström Nivå II Boden

Västerbotten/Västerbottens län
Yvonne Larsson Nivå II Umeå
Liv Wiodahl Nivå I Långsele

Ångermanland /Västernorrlands län
Susanne Juto-Nordenfors Nivå II Kramfors
Lena Piotrowski Nivå I Bjurholm

Västmanland/Västmanlands län
Anna Bergqvist Nivå I Arboga
Anna Danielsson Nivå II
Riddarhyttan
Jenny Liljehult Nivå I Arboga
Elin Rosdahl Nivå I Arboga

Uppland/Uppsala län
Maria Berggren Nivå III Heby
Ulrika Dufwa Nivå I Uppsala
Jeanette Englund Nivå I Harbo
Linda Ferngren Nivå II Uppsala
Ruben Holmberg Nivå I Östervåla
Annika Karlsson Nivå I Uppsala
Anne Källgren Nivå III Storvreta
Titti Maria Lindbom Nivå III Östervåla
Pia Paulsen-Hawee Nivå III Harbo
Annica Strömberg Nivå I Enköping

Uppland/Stockholms län
Leila Bull Nivå I Norrtälje
Johanna Bylund Nivå II Stockholm
Lena Danius Nivå I Vallentuna
Sylvia Ekman Nivå II Bergshamra
Ellen Jordan Nivå I Kungsängen
Cathrine Liljequist Nivå II Vallentuna
Lotta Månsson-Söderström Nivå IV
Stockholm
Eva Piehl Nivå I Rimbo
Anna Remahl Nivå I Norrtälje
Eva Sandgren Nivå I Norrtälje
Agneta Sjöberg Nivå II Åkersberga
Sara Sjöberg Nivå II Rimbo
Elettra Sonedotter Nivå II Norrtälje
Sean Rembe Nivå I Stockholm
Mattias Öhlander Nivå I Norrtälje 

 

Jämtland/Jämtlands län
Anne-Christine Syverssen Nivå II Nälden

Hälsingland/Gävleborgs län
Hanna Nordin Nivå II Forsa

Värmland/Värmlands län
Madelene Libonius Nivå I Sunne
Nina Skäre Nivå I Arvika

Dalarna/Dalarnas län
Gemma Johnson Nivå I Enviken

Närke/Örebro Län
Ann-Christine Hansson Nivå II Vretstorp
Nathalie Karlström Nivå I  Åtorp
Hanna Gräll Nivå I Örebro

Södermanland/Södermanlands län
Laerke Larsson Nivå II Trosa
Marie-Louise Persson Nivå II Strängnäs
Carina Palmqvist Nivå II Eskilstuna

Östergötland/Östergötlands län
Vilma Adamovic Nivå I Motala
Hedvig Ahlsten Nivå II Nykil
Ida Edberg Nivå I Mantorp
Pernilla Elving Nivå II Väderstad
Cornelia Kraft Nivå I Linghem
Kerstin Lang Nivå II Söderköping

Bohuslän/Västra Götalands län
Lisa Johansson Nivå II Svanesund

Halland/Hallands län
Malin Gutavsson Nivå I Billdal
Katharina Togotzes Nivå II Våxtorp

Gotlands län
Jessika Creutz Nivå I Tofta
Ulrika Hübner Nivå I Visby
Elke Nesser Nivå I 

Öland/Kalmar län
Jennie Andersson Nivå I Färjestaden

Skåne/Skåne län
Jeanette Släger Nivå II
 Svedala
Crispin Johannessen Nivå II Lövestad